KOKA STUDIO to kolektyw artystów zajmujących się projektowaniem zarówno w przestrzeni publicznej jak i prywatnej. Doświadczenie zawodowe czerpiemy z pogranicza malarstwa, architektury, architektury wnętrz oraz projektowania graficznego. Mamy na koncie szereg realizacji zarówno w Polsce jak i za granicą. Można do nich zaliczyć wielkoformatowe murale okolicznościowe, mniejsze ściany  zarówno w reprezentacyjnych przestrzeniach miejskich jak i w zaniedbałych, poddawanych rewitalizacji dzielnicach. W przestrzeniach prywatnych możemy się pochwalić wieloma dekoracjami  artystycznymi przestrzeni biur, domów i mieszkań. Zachęcamy do zapoznania się z galerią projektów i realizacji oraz oferta, która obejmuje:

- projektowanie graficzne (logotypy, plakaty, wizytówki, portfolio)
- malarstwo ( malarstwo dekoracyjne, graffiti na zamówienie, dekoracje artystyczne wnętrz, elewacji budynków, obrazy na zamówienie w różnych technikach: spray, ołówek, tusz, węgiel, pędzel,)
- rysunek (szkice, rysunek odręczny, hand rendering)
- projekty architektoniczne (przygotowywanie dokumentacji rysunkowej do wniosku o warunki zabudowy , pozwolenie na budowę, zgłoszenie koncepcje architektoniczne, wizualizacje oraz rysunki techniczne, architektoniczno-budowlane)
- projekty aranżacji wnętrz (od koncepcji do projektu wykonawczego na budowę, fotorealistyczne wizualizacje pomysłów aranżacji, pomoc w doborze sprawdzonych materiałów wykończeniowych)

Rzuć okiem...